Wie zijn wij

Op onze school zitten ongeveer 380 leerlingen. Zij zijn samen een afspiegeling van de wijk Nieuwland. Kinderen van verschillende achtergronden nemen dagelijks deel aan ons onderwijs, zo vormen we een mini-samenleving met elkaar.
De bron van waaruit wij met de kinderen betekenis geven aan hun omgang met de ander, is de Bijbel, hierbij maken wij gebruik van de methode Trefwoord. Ouders en kinderen met een andere geloofsachtergrond zijn vanzelfsprekend welkom op onze school. Wij verwachten dat we elkaar respecteren en respectvol omgaan met wie we zijn en hoe we daaraan uiting geven.

Interesse?

Bezoek onze school!

Schooljaar 2022-2023 

Onze school telt dit schooljaar 16 groepen met gemiddeld 27 kinderen in de groep. 
Groep 
Maandag 
Dinsdag 
Woensdag 
Donderdag 
Vrijdag 
Kikkers  
Sheila 
Sheila 
Sheila
Heleen 
Heleen
Lieveheersbeestjes 
Eline  
Eline 
Léonie  
Léonie  
Léonie  
Vlinders  
Marleen  
Marleen  
Marleen 
Marleen  
Eveline 
Rupsen
Anne Marie
Anne Marie
Anne Marie
Anne Marie
Anne Marie
3a 
Annemiek
Annemiek
Annemiek
Annemiek
Annemiek
3b 
Alisia 
Alisia 
Marjon 
Marjon 
Alisia  
4a 
Karina / Davien
Iris
Iris
Iris
Iris
4b 
Karin D.
Karin D. 
Karin  D.
Minke 
Minke
5a 
 Saskia K.
Saskia K.
Saskia K.
 Saskia K.
Saskia K.
5b 
Lidewey 
Lidewey
Mirjam
Mirjam 
Mirjam 
6a 
Sharon 
 Sharon
 Sharon
Sharon
Sharon
6b 
Sandra / Wendela
Sandra / Dominique
Dominique  
Dominique 
Dominique 
7a 
Saskia vG
Saskia vG  
Saskia vG / Hester
Hester
Hester 
7b 
Jennifer
Jennifer 
Sultan
Sultan
Sultan  
8a 
Hanneke
Hanneke / Erik
Erik 
Erik
Hanneke / Erik
8b 
Karin V. 
Karin V.
Karin V.
Sandra / Davien
Karin V.
 

Ondersteuning 

  
Maandag 
Dinsdag 
Woensdag 
Donderdag 
Vrijdag 
Onderwijsassistent 
Heleen 
Heleen 
Heleen 
 
  
Interne begeleiding 
 
 
Eliah
Nikki
Davien
Eliah
Nikki
Nikki
Eliah
Davien
Administratieve ondersteuning 
Chantal 
 
Chantal   
 
  
Conciërge 
Richard 
Richard 
Richard 
Richard 
 
Adjunct – directeur 
Monique 
Monique 
Monique  
Monique   
  
Directeur 
Wendela 
Wendela 
Wendela 
Wendela  
Wendela 
 

Team de Wonderboom 2022 -2023 

 Waterkers  
 
  
Eline Beving  
Leonie Hendriks
Leerkracht Lieveheersbeestjes 
  
e.beving@pcboamersfoort.nl 
l.hendriks@pcboamersfoort.nl 
Sheila Isarin
Heleen Geelmuijden 
Leerkracht Kikkers  
s.isarin@pcboamersfoort.nl 
h.geelmuijden@pcboamersfoort.nl 
Marleen Klein Kranenbarg  
Eveline Mooij  
Leerkracht Vlinders  
m.kleinkranenbarg@pcboamersfoort.nl   
e.mooij@pcboamersfoort.nl 
Annemiek Walvius  
Leerkracht groep 3A  
a.walvius@pcboamersfoort.nl 
Alisia Hop – Beekhuis  
Marjon van der Kooij  
Leerkracht groep 3B  
a.hop@pcboamersfoort.nl 
m.vanderkooij@pcboamersfoort.nl 
Karina Koren 
Davien Postuma
Iris Dijkman
Leerkracht groep 4A  
k.koren@pcboamersfoort.nl 
d.postuma@pcboamersfoort.nl
I.dijkman@pcboamersfoort.nl
Karin Drost- Zwart  
Minke Rodenburg
Leerkracht groep 4B  
k.drost@pcboamersfoort.nl 
m.rodenburg@pcboamersfoort.nl 
Bonte Koe  
  
  
Saskia Kok  
Leerkracht groep 5A  
  
s.kok@pcboamersfoort.nl 
 
Lidewey Koelewijn
Mirjam Gerritsen
Leerkracht groep 5B  
l.koelewijn@pcboamersfoort.nl 
M.gerritsen@pcboamersfoort.nl
Sharon Boeve
 
Leerkracht groep 6A  
  
s.boeve@pcboamersfoort.nl  
Dominique Ruizendaal  
Sandra Nap
Leerkracht groep 6B  
d.ruizendaal@pcboamersfoort.nl 
s.nap@pcboamersfoort.nl
Saskia van Gulik
Hester Zweers
Leerkracht groep 7A  
  
s.vangulik@pcboamersfoort.nl 
h.zweers@pcboamersfoort.nl 
Jennifer Peters
Sultan Ayana
Leerkracht groep 7B  
  
j.peters@pcboamersfoort.nl 
s.ayana@pcboamersfoort.nl 
Erik
Hanneke Sick
Leerkracht groep 8A  
e.jager@pcboamersfoort.nl
h.sick@pcboamersfoort.nl
Karin Veldhuizen
Sandra Nap
Davien Postuma
Leerkracht groep 8B  
k.veldhuizen@pcboamersfoort.nl 
s.nap@pcboamersfoort.nl
d.postuma@pcboamersfoort.nl
Ondersteunend personeel  
  
  
Heleen Geelmuijden – Alderliesten  
Onderwijsassistent   
h.geelmuijden@pcboamersfoort.nl 
Chantal  de Vries  
Administratie   
c.devries@pcboamersfoort.nl 
Richard Pieper   
Conciërge  
r.pieper@pcboamersfoort.nl 
Davien Postuma
Intern begeleider   
d.postuma@pcboamersfoort.nl 
Nikki Lodeweges
Intern begeleider   
n.lodeweges@pcboamersfoort.nl 
Eliah van ’t Noordende – Roelofse 
Intern begeleider  
e.vantnoordende@pcboamersfoort.nl
Monique van Beek  
Adjunct directeur/ ICT/I-coach 
m.vanbeek@pcboamersfoort.nl 
Wendela Kruijt  
Directeur  
w.kruijt@pcboamersfoort.nl