Wie zijn wij

Op onze school zitten ongeveer 380 leerlingen. Zij zijn samen een afspiegeling van de wijk Nieuwland. Kinderen van verschillende achtergronden nemen dagelijks deel aan ons onderwijs, zo vormen we een mini-samenleving met elkaar.
De bron van waaruit wij met de kinderen betekenis geven aan hun omgang met de ander, is de Bijbel, hierbij maken wij gebruik van de methode Trefwoord. Ouders en kinderen met een andere geloofsachtergrond zijn vanzelfsprekend welkom op onze school. Wij verwachten dat we elkaar respecteren en respectvol omgaan met wie we zijn en hoe we daaraan uiting geven.

Interesse?

Bezoek onze school!

Schooljaar 2021-2022 

Onze school telt dit schooljaar 15 groepen met gemiddeld 27 kinderen in de groep. 
Groep 
Maandag 
Dinsdag 
Woensdag 
Donderdag 
Vrijdag 
Kikkers  
Eline  
Eline 
Eline 
Minke 
Minke 
Lieveheersbeestjes 
Shannen  
Shannen  
Leonie  
Leonie  
Leonie  
Vlinders  
Marleen  
Marleen  
Marleen 
Marleen  
Shannen 
3a 
Annemiek 
Annemiek 
Annemiek 
Annemiek 
Annemiek 
3b 
Alisia 
Alisia 
Marjon 
Marjon 
Alisia  
4a 
Saskia 
Saskia 
Saskia 
Saskia 
Saskia 
4b 
Sheila  
Sheila  
Karin  
Karin  
Sheila  
5a 
Lidewey  
Lidewey  
Mirjam  
Mirjam  
Mirjam  
5b 
Sharon 
Sharon 
Sharon 
Sharon 
Sharon 
6a 
Jennifer  
Jennifer  
Sultan  
Sultan  
Sultan  
6b 
Karina 
Karina 
Dominique  
Dominique 
Dominique 
7a 
Erik  
Annemiek  
Erik  
Erik  
Erik  
7b 
Saskia 
Saskia  
Saskia/ Hester  
Hester  
Hester  
8a 
Karin  
Karin 
Karin 
Karin 
Karin 
8b 
Sandra  
Sandra 
Sandra 
Sandra 
Sandra 
 
Ondersteuning 
  
Maandag 
Dinsdag 
Woensdag 
Donderdag 
Vrijdag 
Onderwijsassistent 
Heleen 
Heleen 
Heleen 
Heleen 
  
Interne begeleiding 
Eliah 
Jolanda 
 
Eliah 
Jolanda 
Eliah 
Jolanda 
 
Administratieve ondersteuning 
Chantal 
Chantal 
Chantal   
Chantal 
  
Conciërge 
Richard 
Richard 
Richard 
Richard 
Richard 
Adjunct – directeur 
Monique 
Monique 
Monique  
Monique   
  
Directeur 
Wendela 
Wendela 
Wendela 
Wendela  
Wendela 
Schoolleider i.o  
 
 
Anne  
 
 
 
Team de Wonderboom 2021 -2022 
 Waterkers  
 
  
Eline Beving  
Minke Rodenburg-van Herk  
Leerkracht Kikkers  
  
e.beving@pcboamersfoort.nl 
m.rodenburg@pcboamersfoort.nl 
Leonie Hendriks  
Shannen Versteeg  
Leerkracht Lieveheersbeestjes  
l.hendriks@pcboamersfoort.nl 
s.versteeg@pcboamersfoort.nl 
Marleen Klein Kranenbarg  
 Shannen Versteeg  
Leerkracht Vlinders  
m.kleinkranenbarg@pcboamersfoort.nl   
s.versteeg@pcboamersfoort.nl 
Annemiek Walvius  
Leerkracht groep 3A  
a.walvius@pcboamersfoort.nl 
Alisia Hop – Beekhuis  
Marjon van der Kooij  
Leerkracht groep 3B  
a.hop@pcboamersfoort.nl 
m.vanderkooij@pcboamersfoort.nl 
Saskia Kok 
Leerkracht groep 4A  
s.kok@pcboamersfoort.nl 
Karin Drost- Zwart  
Sheila Isarin  
Leerkracht groep 4B  
k.drost@pcboamersfoort.nl 
s.isarin@pcboamersfoort.nl 
Bonte Koe  
  
  
Mirjam Gerritsen – Verdam  
Lidewey Koelewijn  
Leerkracht groep 5A  
  
m.gerritsen@pcboamersfoort.nl 
l.koelewijn@pcboamersfoort.nl 
Sharon Boeve  
Leerkracht groep 5B  
s.boeve@pcboamersfoort.nl 
Jennifer Peters  
Sultan Ayana  
Leerkracht groep 6A  
  
j.peters@pcboamersfoort.nl 
s.ayana@pcboamersfoort.nl 
Dominique Ruizendaal  
Karina Koren 
Leerkracht groep 6B  
d.ruizendaal@pcboamersfoort.nl 
k.koren@pcboamersfoort.nl 
Erik Jager  
Annemiek Prinsen  
Leerkracht groep 7A  
  
e.jager@pcboamersfoort.nl 
a.prinsen@pcboamersfoort.nl 
Saskia van Gulik 
Hester Zweers  
Leerkracht groep 7B  
  
s.vangulik@pcboamersfoort.nl 
h.zweers@pcboamersfoort.nl 
Karin Veldhuizen 
Leerkracht groep 8A  
k.veldhuizen@pcboamersfoort.nl 
Sandra Nap  
Leerkracht groep 8B  
s.nap@pcboamersfoort.nl 
Ondersteunend personeel  
  
  
Heleen Geelmuijden – Alderliesten  
Onderwijsassistent   
h.geelmuijden@pcboamersfoort.nl 
Chantal  de Vries  
Administratie   
c.devries@pcboamersfoort.nl 
Richard Pieper   
Conciërge  
r.pieper@pcboamersfoort.nl 
Jolanda van der Schaft – de Graaf  
Intern begeleider   
j.vanderschaft@pcboamersfoort.nl 
Eliah van ’t Noordende – Roelofse  
Intern begeleider   
e.vantnoordende@pcboamersfoort.nl 
Anne Karelse  
Schoolleider i.o.  
a.karelse@pcboamersfoort.nl 
Monique van Beek  
Adjunct directeur/ ICT/ICO 
m.vanbeek@pcboamersfoort.nl 
Wendela Kruijt  
Directeur  
w.kruijt@pcboamersfoort.nl